Державний історико-архітектурний заповідник
«Хотинська фортеця»

сплануйте свій візит

Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця»

Чернівецька обл., м. Хотин, вул. Незалежності, 32

+38 (03731) 2-29-32

www.khotynska-fortecya.cv.ua

diaz-khotyn@ukr.net


Ми працюємо:

9:00 — 17:00, без вихідних


офіційні квитки

Чому варто відвідати Хотинську фортецю:

  • Відчуйте дух історії та зануртесь у середньовічну культуру. Завітайте до одного з найбільш вражаючих та добре збережених фортець України, що має більше ніж 600-річну історію.
  • Огляньте захоплюючі види та пейзажі. Фортеця розташована на вершині крутого кам’яного пагорба, який забезпечує чудові види на навколишній краєвид, такі як долина річки Дністер та Карпатські гори.
  • Відпочиньте від шуму та метушні міського життя, насолоджуйтесь спокійною атмосферою та свіжим повітрям.

Цікаві факти про Хотинську фортецю:

  • Фортеця була побудована в XIII столітті на замовлення князя Данила Галицького.
  • Фортеця була важливим об’єктом української оборони та захисту від нападів з заходу та північного заходу.
  • В 1621 році, під час Битви під Хотином, фортеця витримала напад військ Османської імперії, допомагаючи зупинити їхнє наступання на Захід.

Що варте відвідати поряд з Хотинською фортецею:

  • Музей-заповідник Кам’янець-Подільської фортеці, що знаходиться у місті Кам’янці-Подільському, за 25 км від Хотина. Це історична фортеця, заснована в 14 столітті, яка має багату історію та вражає своєю красою та масштабами.
  • Стародавній замок Кривче, що знаходиться за 40 км від Хотина. Ця історична споруда є пам’яткою архітектури 14-15 століть та має неповторний місцевий колорит.
  • Кришталеве озеро, що знаходиться в 15 км від Хотина. Це озеро заросле водними рослинами та оточене лісом, яке створює неповторну атмосферу спокою та гармонії з природою. Тут можна відпочити, покататися на велосипеді, або просто насолоджуватися пейзажем.

Кошти від продажу квитків одразу зараховуються на розрахунковий рахунок закладу. Додатково буде нараховано комісію банку. На вашу пошту буде надіслано посилання для завантаження електронного квитка. Скористатися вхідним квитком ви зможете в будь-який час протягом трьох років.
Відвідування здійснюється відповідно до розкладу роботи музею.


заплануйте візит зараз!

Проект створено за підтримки "Інститут музейних інформаційних систем"