Кам’янець-Подільський музей-заповідник
«Стара фортеця»

сплануйте свій візит

Кам’янець-Подільський музей-заповідник «Стара фортеця»

Кам'янець-Подільський, вул. Іоанно Предтечинська, 2

+38 (03849) 7-60-14

http://muzeum.in.ua

museum.kp@gmail.com


Ми працюємо:

Понеділок 09:00 - 16:00, вівторок-неділя 09:00 - 17:00


офіційні квитки

Чому варто відвідати Стару фортецю?

Стара фортеця є унікальною спорудою, яка була збудована ще в XII столітті. Вона має три частини: Верхнє місто, Нижнє місто та Фортецю-острів. Відвідувачі можуть побачити вежі, стіни та ворота, які були збережені до наших днів. Стара фортеця знаходиться на скелі, на якій зіткнулися дві ріки - Південний Буг та Смотрич. Тому відвідувачам відкривається неймовірний вид на ріки та місто з веж музею.

Декілька цікавих фактів

У Старій фортеці багато цікавих історій та фактів. Наприклад, відомо, що у 1393 році місто відбило напад татарського хана Тохтамиша, а у 1672 році було захоплене турецькими військами. Також, вважається, що Стара фортеця стала прототипом для однієї з фортець у видатному романі Жюля Верна "Таємниця Острівка".

Що варто відвідати поруч

Поряд з музеєм-заповідником Стара фортеця знаходиться багато цікавих місць, які варто відвідати. Наприклад, Кам’янець-Подільський замок, який є головною пам’яткою міста та є одним з найбільш відомих замків в Україні. Він знаходиться на скелі, що височіє над рікою Смотрич і має багату історію.

Також поряд зі Старою фортецею можна відвідати козацький музей, який присвячений історії козацтва на Поділлі. У музеї зібрана велика колекція предметів, що розповідають про життя та діяльність козаків у регіоні.

Також поруч з музеєм-заповідником Стара фортеця можна знайти багато мальовничих місць, які стануть прекрасним місцем для прогулянок та фотографій. Наприклад, Парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, який знаходиться недалеко від замку і є найбільшим парком у місті.

Кошти від продажу квитків одразу зараховуються на розрахунковий рахунок закладу. Додатково буде нараховано комісію банку. На вашу пошту буде надіслано посилання для завантаження електронного квитка. Скористатися вхідним квитком ви зможете в будь-який час протягом трьох років.
Відвідування здійснюється відповідно до розкладу роботи музею.


заплануйте візит зараз!

Проект створено за підтримки "Інститут музейних інформаційних систем"