Про проєкт - Музейний електронний квиток | Автоматизована система продажу квитків
запуск та впровадження
Методичні матеріали
«Впровадження електронного квитка»
Інформаційні матеріали, доступні для завантаження

Про проєкт "Музейний електронний квиток"

Квиток на практично будь-яку виставу можна з легкістю купити через Інтернет, не відвідуючи театральну касу. Так само просто купляється квиток на будь-який концерт, навіть якщо він проходить у іншому місті.

Коли ж справа доходить до відвідування історичного чи художнього музею, або планування туристичної поїздки в один з численних замків України чи інший історико-культурний заповідник — то ситуація виглядає кардинально іншою.

Ми, команда сервісу event.net.ua, вирішили змінити цю ситуацію, створивши проєкт "Музейний Електронний Квиток".

Мета

Мета проекту — впровадити у кожному закладі культурної спадщини автоматизовану систему продажу квитків, яка дозволить як автоматизувати продаж квитків на місці, у касі, так і організувати продаж квитків онлайн: на веб-сайті музею та на сторінках у соціальних мережах.

Цілі проекту

  1. Створити цифрову інфраструктуру - автоматизовану систему продажу квитків для закладів культурної спадщини (виконано у 2020 році)
  2. Впровадити "Музейний електронний квиток" в роботу закладів культурної спадщини в усіх регіонах України (натхненно працюємо)
  3. Забезпечити умови для створення нових міжрегіональних туристичних продуктів, їх подальше просування в Україні та за кордоном (заплановано на 2023/24 рік)

Фінансування

Проект є некомерційним і фінансується:

  • власними коштами, отриманими від комерційної діяльності сервісу event.net.ua
  • грантами, отриманими від міжнародних та українських організацій
  • приватними благодійними внесками