запуск та впровадження
Методичні матеріали
«Впровадження електронного квитка»
Інформаційні матеріали, доступні для завантаження

Інститут музейних інформаційних систем

Інститут музейних інформаційних систем - українська неприбуткова громадська організація, яка працює у секторі цифровізації культурної спадщини. Команда Інституту сформувалася у 2019 році з фахівців ІТ-галузі, яким небайдужа українська культура та історія. Джерела фінансування Інституту - членські внески, благодійна допомога та грантові кошти.

Основні напрями нашої роботи:

- Здійснення діяльності, направленої на збільшення кількості відвідувачів у закладах культурної спадщини та локального туризму в цілому.
- Створення, впровадження, супровід, адаптація підтримка та розвиток цифрових інформаційних систем для закладів культури та культурної спадщини.
- Сприяння розбудові сучасної цифрової інфраструктури в закладах культури та культурної спадщини України, розвиток відповідних професійних компетенцій у фахівців цих галузей.
- Здійснення діяльності, направленої на інтеграцію українського культурного надбання в світовий культурний простір та популяризацію (рекламне та маркетингове просування) закладів культурної спадщини України за кордоном.

Команда Інституту реалізувала декілька проектів в сфері інформатизації музеїв, найбільш відомий з яких - проект "Музейний електронний квиток".