запуск та впровадження

Новини

Стартувала програма підтримки музеїв Чернігівщини

13 березня

Команда проекту "Музейний електронний квиток" запустила програму підтримки музеїв Чернігівщини. Кожен відвідувач може перейти на сторінку музею та зробити донат чи придбати квиток на відвідування онлайн. Всі кошти від продажу квитків спрямовуються на придбання матеріалів та обладнання для захисту музейних колекцій.

Детальніше про програму - за посиланням.

Історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів»

18 січня

Ще один заклад приєднався до проекту "Музейний електронний квиток" - Історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів». Офіційний продаж квитків онлайн - https://zamokst.event.net.ua.

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник

15 грудня 2022

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник: офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://stara-fortetsia.event.net.ua.

Національний Заповідник "Софія Київська"

20 жовтня 2022

Ми раді вітати Національний Заповідник "Софія Київська" в нашому проекті "Музейний електронний квиток"! Відтепер відвідувачі можуть придбати квитки онлайн до Софійського музею, Музею "Золоті ворота", Музею "Кирилівська церква" та Музею "Андріївська церква".

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://tickets.st-sophia.org.ua.

Державний історико-культурний заповідник "Тустань"

5 липня 2022

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://tustan.event.net.ua

Музей Ханенків

7 червня 2022

Новий заклад в партнерській мережі нашого проекту "Музейний електронний квиток". Музей Ханенків - квитки онлайн за посиланням https://khanenkomuseum.event.net.ua

Хмельницький обласний краєзнавчий музей

5 травня 2022

Хмельницький обласний краєзнавчий музей відтепер теж має можливість продавати квитки на вхід до музею та на свої заходи онлайн — https://kraimuz.event.net.ua

Палац Орловських в Маліївцях

3 травня 2022

Палац Орловських підключився до проекту "Музейний електронний квиток" — ви можете відвідати сторінку з продажу квитків онлайн за посиланням.

Херсонський обласний краєзнавчий музей

18 лютого 2022

Херсонський обласний краєзнавчий музей розпочав онлайн продаж квитків! Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - за посиланням.

Рівненський обласний краєзнавчий музей

12 лютого 2022

Рівненський обласний краєзнавчий музей: офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://rkm.event.net.ua.

Хмельницький обласний літературний музей

10 лютого 2022

Ще один заклад приєднався до проекту "Музейний електронний квиток" - Хмельницький обласний літературний музей. Офіційний продаж квитків онлайн музею - https://holm.event.net.ua.

Харківський художній музей

7 лютого 2022

Придбати квитки та замовити екскурсію у Харківський художній музей відтепер можна онлайн. Просто натисніть на посилання і купляйте квитки.

Музей пропаганди

4 лютого 2022

Ще один музей України надає своїм відвідувачам додатковий сервіс - можливість придбати квиток або замовити екскурсію заздалегідь. Вітаємо Музей пропаганди - https://propaganda-museum.event.net.ua

Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С.Конєва"

1 лютого 2022

До проекту "Музейний електронний квиток" підключено Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С.Конєва" - https://mvk.event.net.ua.

Шевченківський національний заповідник

28 січня 2022

Вітаємо Шевченківський національний заповідник в нашому проекті! Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://shevchenko-museum.event.net.ua

Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди

23 січня 2022

Раді вітати в нашій спільноті Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди. Переходьте за посиланням https://skovorodamuseum.event.net.ua та купуйте вхідні квитки онлайн.

Донецький обласний краєзнавчий музей

20 січня 2022

Донецький обласний краєзнавчий музей приєднався до нашого проекту. Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - https://dokm.event.net.ua

Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна

17 січня 2022

До проекту Музейний електронний квиток приєднався Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна. Офіційний продаж квитків онлайн - https://repin.event.net.ua.

Державний історико-культурний заповідник "Буша" - новий сайт та підключення до продажу квитків онлайн

14 січня 2022

Ми розробили новий сайт для Державного історико-культурного заповіднику "Буша" та підключили його до автоматизованої системи продажу квитків "Музейний електронний квиток".

Запорізький обласний краєзнавчий музей

10 січня 2022

Запорізький обласний краєзнавчий музей підключився до проекту "Музейний електронний квиток" та розпочав продаж електронних квитків - відтепер є можливість придбати онлайн квитки як на екскурсії до музею, так і на вхід до експозицій.

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн.

Глобальна діджиталізація для Херсонського обласного краєзнавчого музею

27 грудня 2021

Наша команда розробила новий сайт для Херсонського обласного краєзнавчого музею та підключила музей до автоматизованої системи продажу квитків "Музейний електронний квиток".
Переходьте за посиланнями:
- Офіційний сайт музею
- Офіційний сайт з продажу квитків

єПідтримка: як приймати оплату у вашому закладі

20 грудня 2021

Як всім відомо, з 19 грудня 2021 року стартувала програма єПідтримка, яка дозволяє оплачувати послуги коштами підтримки бізнесу в сфері розваг. Нагадуємо Вам, що Ваш заклад також може скористатися цією можливістю та приймати кошти за вхідні квитки та екскурсії з картки єПідтримка.

Детальніше про те, як підключити цю послугу - за посиланням.

Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова

17 грудня 2021

Вітаємо Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова в нашому проекті! Відвідувачі можуть придбати квитки онлайн як на постійну експозицію, так і на екскурсійне обслуговування. Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - за посиланням.

Розробили новий сайт для Новгород-Сіверського музею-заповіднику «Слово о полку Ігоревім»

1 грудня 2021

Команда проекту "Музейний електронний квиток" розробила новий сучасний сайт для Новгород-Сіверського музею-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» - https://www.ns-slovo.org.ua.

Слов’янський краєзнавчий музей

26 листопада 2021

Ще один заклад приєднався до проекту Музейний електронний квиток - Слов’янський краєзнавчий музей. Офіційний продаж квитків онлайн - https://slavyansk.event.net.ua.

Розпочато тестову експлуатацію робочого місця касира

1 жовтня 2021

У співпраці з Чернігівським обласним художнім музеєм імені Григорія Галагана розпочали впровадження робочого місця касира на базі автоматизованої системи продажу квитків "Музейний електронний квиток".

Впровадження робочого місця касира дозволяє впровадити електронний облік реалізації квитків, відвідування музею та загалом спростити ведення квиткового господарства у музеї, заповіднику чи закладі музейного типу.

Музей історії Дніпра розпочав продаж електронних квитків

23 вересня 2021

Музей історії Дніпра офіційно розпочав продаж електронних квитків - відтепер є можливість придбати онлайн квитки як на екскурсії до музею, так і на вхід до експозицій.

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн.

Державний музей авіації України імені О.К. Антонова

17 серпня 2021

Маємо гарні новини - Державний музей авіації України імені О.К. Антонова підключився до нашого проекту та вже продає квитки онлайн.

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн.

Олицький замок

2 серпня 2021

Волинський краєзнавчий музей розпочав продаж квитків до Олицього замку! Офіційний сайт з продажу квитків онлайн - за посиланням.

Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. Коцюбинського

25 липня 2021

Вітаємо Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. Коцюбинського в нашій спільноті! Музей продає онлайн не лише квитки на вхід до музею, а й безліч екскурсій. Офіційний сайт - https://kotsubinsky.event.net.ua

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

14 липня 2021

Ще один заклад приєднався до проекту Музейний електронний квиток - Національний історико-культурний заповідник «Качанівка». Офіційний продаж квитків онлайн заповідника - https://kachanivka.event.net.ua.

Чернігівський історичний музей

30 червня 2021

Відвідувачі можуть придбати квитки онлайн одразу у три музеї:

 • Історичний музей
 • Військово-історичний музей
 • Садибу родини Лісогубів

Для цього треба лише перейти за посиланням.

Музей мистецтв Прикарпаття

22 червня 2021

Ще один музей України надає своїм відвідувачам додатковий сервіс - можливість придбати квиток або замовити екскурсію заздалегідь, онлайн, ще до початку відвідування музею.

Волинський краєзнавчий музей

15 червня 2021

Відвідувачі можуть придбати квитки онлайн у шість музеїв:

 • Волинський краєзнавчий музей
 • Музей волинської ікони
 • Художній музей у Луцьку
 • Музей історії Луцького братства
 • Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
 • Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Для цього треба лише перейти за посиланням.

ДІАЗ "Хотинська Фортеця"

14 червня 2021

Відтепер, придбати квитки та замовити екскурсію у Хотинську фортецю можна онлайн.

Просто натисніть на посилання і купляйте квитки. Підключення та запуск автоматизованої системи продажу квитків зайняв лише один робочий день - справжній рекорд для нашого проекту.

Покровський історичний музей

4 червня 2021

Відтепер, придбати квиток у Покровський історичний музей або замовити екскурсії можна на веб сайті закладу. Вітаємо перший музей у Донецькій області, що приєднався до проекту "Музейний електронний квиток".

Робоча поїздка у м. Чернівці

28 травня 2021

36 годин, 1094 км , 4 зустрічі. Красиве місто, чудові люди. Ще обов’язково повернемося - не встигли все подивитися.

Нові партнерства у проєкті "Музейний електронний квиток"

23 травня 2021

Вітаємо нові заклади культурної спадщини України, які висловили бажання підключитися до проєкту "Музейний електронний квиток" — Музей-заповідник "Садиба Попова", Запорізький обласний краєзнавчий музей, Покровський історичний музей.

Висока оцінка від експертів Буковинського Культурного Фонду

17 травня 2021

Проєкт "Музейний електронний квиток" посів 4 місце у рейтингу переможців конкурсу Буковинського Культурного Фонду. Дякуємо за високу оцінку!

У всі локації ДІКЗ м. Острог відтепер можливо придбати квитки онлайн

13 травня 2021

Державний історико-культурний заповідник міста Острога — раді вітати!

Можна придбати квитки:

 • Острожський замок (краєзнавчий музей)
 • Музей книги та друкарства
 • Нумізматична виставка

Посилання на сайт з продажу квитків — https://ticket.ostrohcastle.com.ua.

Фестиваль монументального мистецтва Перезавантаження

10 травня 2021

Фестиваль — це спільний проект Чернігівського обласного художнього музею, Чернігівського музею-заповідника Михайла Коцюбинського, Чернігівського музею сучасного мистецтва "Пласт Арт" та Чернігівської дитячої художньої школи.

Нам дуже приємно, що організатори фестивалю для онлайн продажу квитків обрали платформу "Музейний електронний квиток".

Не баріться, купляйте квитки тут.

Веб-сайт фестивалю — monumentalism.cn.ua

Знову на Чернігівщині - тридена робоча поїздка

10 квітня 2021

Дуже насичена подорож: багато зустрічей, навчань та презентацій. Захоплюючий Чернігівський історичний музей, фантастичний Новгород-Сіверський, чаруюча Качанівка.

Робимо все можливе, аби при впровадженні автоматизованої системи продажу квитків особисто познайомитися з людьми, які будуть з нею працювати.

Три дні, 750 кілометрів, один шиномонтаж і безліч зустрічей з чудовими людьми.

Відтепер квитки в Дубенський замок можна купити онлайн

18 березня 2021

Державний історико-культурний заповідник Дубно почав онлайн продаж вхідних квитків та екскурсій на своєму сайті за допомогою АСПК "Музейний електронний квиток".

Офіційний сайт з продажу квитків онлайн.

Новгород-сіверський історико-культурний музей-заповідник

10 березня 2021

Опинившись на Чернігівщині, не полінуйтеся приїхати до Новгорода-Сіверського. Древній, цікавий він обов’язково причарує вас своїми архітектурними пам’ятками, мальовничими пейзажами та провінційним спокоєм, а найголовніше, за ради чого сюди варто приїхати, це, звичайно ж, знайомство з перлиною давньоруської літератури „Слово о полку Ігоревім”. Квитки на відвідування музею-заповіднику ви можете купити заздалегідь та онлайн! Посилання на офіційний сайт з продажу квитків — https://ns-slovo.event.net.ua.

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

17 лютого 2021

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана відтепер теж має можливість продавати квитки на вхід до музею та на свої заходи онлайн — https://galaganmuseum.event.net.ua

Робоча поїздка у Західну Україну

13 лютого 2021

Три області, шість міст, три музеї, три заповідника.

Київ — Рівне — Луцьк — Дубно — Кремінець — Острог — Київ.

Дубно, Острог та Кремінець — дякуємо за теплий прийом, ви неймовірні!

А так — 3 дні, 1000 км і пекельна завірюха в останній день подорожі.

Так виглядала наша машина, коли ми нарешті повернулися до Києва

Робоча поїздка на Чернігівщину

26 січня 2021

Ми завжди робимо все можливе, аби відвідати кожен музей, який впроваджує в свою роботу "Музейний електронний квиток" і особисто познайомитися з людьми, які в подальшому будуть працювати з цією системою.

Під час першої такої поїздки ми провели робочі зустрічі у Національному історико-культурному заповіднику "Гетьманска Столиця" та у Чернігівському обласному художному музеї ім. Галагана.

Два дні, 600 кілометрів, літр кави і море гостинності у кожному музеї.

Вітаємо перший заклад, який підключився до нашого проєкту

17 січня 2021

Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» підключився до проєкту "Музейний електронний квиток" — ви можете відвідати сторінку з продажу квитків онлайн за посиланням.