Контроль актуальності інформації

Як правило, у будь-якої організації є три основних точки, в яких необхідно підтримувати актуальну інформацію про заклад:

• Власний веб-сайт
  • Сторінки у соціальних мережах
  • Сторінка у Google My Business

Мінімальний обсяг інформації, актуальність якої необхідно підтримувати на всіх майданчиках:

• Контактна інформація (телефон, еmail)
  • Розклад та години роботи
  • Адреса веб-сайту закладу
  • Актуальна вартість квитків

При зміні будь-якої інформації з цього переліку її необхідно оновити не тільки на вищеназваних майданчиках, але й на сторінці з продажу квитків.

Відповідальний за процес: адміністратор АСПК.

Städel Museum тимчасово закритий. Таким чином Städel дотримується офіційних запобіжних заходів щодо стримування пандемії. Але усі онлайн-заходи відбуваються у цифровому форматі, як і було заплановано.
Музей техніки, Берлін планує відкриття 1 червня. А зараз пропонує віртуальні екскурсії, семінари в прямому ефірі та живі майстер-класи для сімей.
Музей шоколаду (Німеччина), наразі закритий, але пропонує забронювати квитки на майбутнє.
Художній музей Pinakotheken, Мюнхен на своїй сторінці у Facebook повідомляє про відновлення роботи та запрошує забронювати квитки онлайн.